ВР відхилила перерозподіл 1,9 млрд гривень на компенсацію пільгового проїзду

НовиниПолітика    05.10.2016 - 13:16
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій
Рада планує заборонити стерилізацію недієздатних осіб без їх згоди ВРУ планує розмежувати поняття  державного інвестування та держпідтримки

Після цього Парубій закрив засідання Ради

Верховна Рада України відхилила раніше ветований президентом законопроект №4024 "Про внесення змін до додатка № 3 і № 7 закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо фінансового забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг", передає кореспондент РБК-Україна.

Так, документом пропонувався перерозподіл 1,9 млрд гривень гривень на забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян у 2016 році.

Відзначимо, що подолання вето підтримав 131 нардеп при 300 необхідних, а направлення законопроекту в профільний комітет на доопрацювання - 170 при 226 мінімально необхідних.

"Законопроект відхилений", - сказав глава ВРУ Андрій Парубій.

Після цього спікер заявив, що порядок денний вичерпано і закрив ранкове пленарне засідання парламенту.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко ветував цей законопроект, зазначивши, що такий перерозподіл створює ризик недофінансування субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, оскільки через передбаченого в 2016 році підвищення тарифів на послуги ЖКГ економія по зазначеної субвенції не очікується.

Читайте в розділі

Реалізація мінських угод просувається зі швидкістю равлика, - Штайнмайер

Горбатюк оскаржує догану за неналежне розслідування справи Януковича

Рішення про підвищення зарплат депутатам не було погоджено з Кабміном, - Гройсман

On Top