ВР зобов'язала Мінфін подати в Кабмін прогноз держбюджету на 2018-2019 до червня

ВР зобов'язала Мінфін подати в Кабмін прогноз держбюджету на 2018-2019 до червня
Фото: Андрій Парубій

Планується перехід на середньострокове бюджетне планування

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №6161 "Про внесення зміни до розділу VI" Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України" (щодо запровадження середньострокового бюджетного планування)". Проект підтримали 260 депутатів Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, з метою уточнення прогнозу державного бюджету України на 2018 і 2019 роки та розроблення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки з урахуванням реалістичних макропоказників і підвищення надійності бюджетних показників на середньострокову перспективу передбачається встановити, що Міністерство фінансів України подає зазначені проекти актів на розгляд в Кабінет міністрів України до 1 червня 2017 року, які Кабінет міністрів України розглядає та затверджує у двотижневий строк з дня їх подання.

Очікується, що прийняття документа сприятиме якісній підготовці проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки і уточнення прогнозу Державного бюджету України на 2018 і 2019 роки з урахуванням переходу на середньострокове бюджетне планування шляхом передбачення достатнього часу для виконання всіх завдань.

Нагадаємо, у Мінфіні назвали терміни переходу на середньострокове бюджетування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся