ВР має намір передати функції управління ПТУ місцевій владі

Верховна Рада Україна (ВР) прийняла в першому читанні за основу законопроект № 9587 передбачає делегування функцій управління ПТУ місцевим органам виконавчої влади. "За" проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою проголосували 236 народних депутата з мінімально необхідних 226.

Законопроектом пропонується створити умови для оперативності прийняття управлінських рішень з професійно-технічної освіти та його фінансового забезпечення.

Крім того, пропонується надати можливість делегування функцій управління професійно-технічними навчальними закладами місцевим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, що забезпечить формування робітничого потенціалу країни з максимальним врахуванням потреб регіонів у кваліфікованих робітничих кадрах. При цьому майно державних професійно-технічних навчальних закладів залишається в державній власності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся