ВР обрала Каленюк, Канєвського та Юрчишина до комісії з відбору голови Нацагентства з повернення активів

Вівторок 29 березня 2016 11:31
ВР обрала Каленюк, Канєвського та Юрчишина до комісії з відбору голови Нацагентства з повернення активів
Фото: за документ проголосували 244 нардепа

За документ проголосували 244 нардепа

Верховна Рада України підтримала проект постанови №4053 "Про визначення кандидатур до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів". За документ проголосували 244 нардепа, передає кореспондент РБК-Україна.

Таким чином, на виконання статті 5 закону "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів за поданням комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції обрано:

Каленюк Дарину Миколаївну - виконавчого директора громадської організації "Центр протидії корупції";

Канєвського Гліба Олександровича - експерта Центру політичних студій та аналітики;

Юрчишина Ярослава Романовича - експерта антикорупційної групи, менеджера адвокації громадської коаліції "Реанімаційний Пакет Реформ".

Нагадаємо, в кінці грудня 2015 року закон, який передбачає створення Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, набув чинності.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся