ВР дала особам, які отримали інвалідність в АТО, право на пенсію нарівні зі "строковиками"

НовиниСуспільство    18.10.2016 - 11:46
Фото: ВР дала особам, які отримали інвалідність в АТО, право на пенсію
Фото: ВР дала особам, які отримали інвалідність в АТО, право на пенсію
Рада планує штрафувати військовозобов'язаних за розпивання алкоголю під час зборів Рада планує зобов'язати владу на місцях оповіщати призовників про виклик до військкоматів

За документ проголосували 264 нардепа

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №2345а "Про внесення зміни до статті 3 Закону України" Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб "(щодо доповнення переліку осіб, які мають право на пенсію нарівні з військовослужбовцями строкової служби та членами їх сімей) ". За документ проголосували 264 нардепа, передає кореспондент РБК-Україна.

"Метою законопроекту є встановлення соціальної справедливості та врегулювання питання призначення пенсії особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в антитерористичній операції і забезпечення її проведення, членам їх сімей, а також родичам загиблих, при зазначених обставинах", - йдеться в пояснювальній записці

Зокрема, документом передбачається включити до переліку осіб, які стали інвалідами у зв’язку з пораненням, каліцтвом, контузією або внаслідок захворювання, пов’язаного з безпосередньою участю в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах її проведення, членів їх сімей та членів сімей осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час безпосередньої участі в АТО.

Нагадаємо, парламент планує дозволити учасникам АТО виходити на пенсію у віці 50-55 років. У свою чергу уряд пропонує Верховній раді до кінця 2017 року продовжити обмеження щодо ряду пенсійних норм.

Читайте в розділі

Члени НАПК щомісяця виписували собі премії на десятки тисяч гривень

У центрі Києва обмежать рух у зв'язку з реконструкцією переходу на Хрещатику

Затори у Києві досягли 8 балів

On Top