ВП ЦРУ порушила цього року п`ять кримінальних справ за фактами порубки лісу

Військова прокуратура Центрального регіону України (ВП ЦРУ) цього року порушила п`ять кримінальних справ за фактами незаконної порубки лісу. Про це повідомляє прес-служба ВП ЦРУ.

Але найпроблемнішими залишаються питання розміщення відходів, ведення їх обліку та отримання відповідних дозволів на їх утримання. «Зокрема, на території однієї з баз зберігання військового майна у Житомирській області за відсутності спеціальних дозволів утворено звалище твердих побутових та виробничих відходів на земельній ділянці площею понад 1 га... За відсутності спеціальних дозволів на розміщення відходів, на території державного підприємства Міноборони «Київське управління механізації і будівництва», на земельній ділянці виявлено звалище твердих побутових та виробничих відходів», - повідомили в прес-службі прокуратури.

Також порушуються вимоги законодавства щодо видобування корисних копалин на землях оборони. «У військовій частині в Житомирської області на земельній ділянці без спеціального дозволу здійснювалось незаконне видобування і заволодіння невстановленими особами корисними копалинами (глиною)», - сказано в повідомленні.

«Як свідчать результати перевірок, причинами вищевказаних порушень природоохоронного законодавства є неналежне планування екологічного забезпечення підрозділами та невиконання службовими особами військових формувань заходів раціонального природокористування та охорони довкілля. Неналежно на вказаному напрямі діяльності працюють контролюючі органи», - повідомили в прес-службі.

В цілому в 2012 р. у сфері охорони навколишнього природного середовища прокуратурами гарнізонів ЦР, окрім порушення кримінальних справ, внесено понад 120 документів прокурорського реагування, до відповідальності притягнуто майже 100 посадових осіб.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся