Повернення незаконно виведених з Аграрного фонду коштів неможливе, - глава фонду

Середа 08 квітня 2015 13:44

Попереднє керівництво ПАТ "Аграрний фонд" розбило 2 млрд грн, незаконно виведених зі статутного фонду підприємства, на 32 договори, щоб, не викликаючи підозр, розмістити дану суму на рахунках "Брокбізнесбанку". Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів новий голова фонду Андрій Радченко.

За його словами, розміщення депозитів для акціонерного товариства не забороненt, але в законі про акціонерні товариства є обмеження щодо того, хто і як має право розміщувати депозити.

"Якщо б це був договір на 2 млрд грн, було б рішення наглядової ради, засновників, тобто - міністерства. А так суму розбили на 32 договори і рішення було прийнято попереднім головою правління ПАТ "Аграрний фонд". За цим фактом є висновок КРУ, ми подали запит в Генпрокуратуру, але поки чіткої інформації немає", - зазначив він.

Глава ПАТ "Аграрний фонд" також повідомив, що не сподівається на повернення зазначених коштів, так як "Брокбізнесбанк" знаходиться в стадії ліквідації, а ПАТ знаходиться в сьомій черзі кредиторів.

Нагадаємо, в лютому Радченко повідомив, що перевірки Аграрного фонду виявили зловживання на 2 млрд грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся