ru ua

Відродження "Сильної України" - підготовка до дострокових парламентських виборів, - політолог

Відродження Сергієм Тігіпко партії "Сильна Україна" є важливим кроком на шляху підготовки до дострокових парламентських виборів. Таку думку висловив директор Інституту глобальних стратегій, політолог Вадим Карасьов, коментуючи відповідну заяву кандидата у президенти.

За словами експерта, Тігіпко з моменту приєднання партії "Сильна Україна" до Партії регіонів та входження його до структури керівних органів ПР слабо асоціювався з "регіоналами". "Незважаючи на формальну інтеграцію, електоральна пам'ять все одно асоціювала Тігіпка з кампанією 2009-2010 рр., коли він окремо від ПР брав участь у виборах Президента. Тому тут мова йде скоріше про відновлення спадкоємності", - зазначив Карасьов.

Політолог вважає, що для будь-якого великого політика в країні важливо мати сильну партійну структуру. Тим більше в умовах парламентсько-президентської форми правління. "У Юлії Тимошенко такою структурою є "Батьківщина", яка функціонувала, незважаючи на ув'язнення лідера. Петру Порошенко дуже важко довелося б, якби не партійна структура "Удару" Віталія Кличка. Тому рішення Тігіпка про відродження власної партії є стратегічно правильним. Це дозволить йому швидше відбудувати структури підтримки на південному сході", - підсумував експерт.

Нагадаємо, раніше Сергій Тігіпко оголосив про відродження партії "Сильна Україна".