ua en ru

Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб

Засідання Подільського районного суду Києва, на якому буде обрано запобіжний захід для 4 активістів Євромайдану, пікетує близько 100 людей зі щитами, кийками і в касках.

Засідання Подільського районного суду Києва, на якому буде обрано запобіжний захід для 4 активістів Євромайдану, пікетує близько 100 людей зі щитами, кийками і в касках, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами представників "народної самооборони", акція суто мирна.

"Затримали 4-х наших побратимів. На якій підставі, поки немає точної інформації. Викликали як свідків і заарештували на 60 годин. Зараз буде обиратися запобіжний захід", - кажуть представники сотні самооборони.

За словами активістів, акція триватиме до 15:00.

Нагадаємо, прокуратура Київської області готова в рамках амністії закрити чотири кримінальні провадження про масові заворушення. Про це заявив прокурор Київської області Михайло Витязь.

Витязь підкреслив, що амністія буде застосована тільки за умови виконання всіх передбачених законом про звільнення від кримінальної відповідальності вимог - звільнення по всій країні всіх зайнятих будівель і приміщень органів влади та розблокування транспортних магістралей.

Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб Біля Подільського суду пікетують близько 100 осіб