ua en ru

Війни між ГПУ і НАБУ немає, - Ситник

Війни між ГПУ і НАБУ немає, - Ситник Фото: Ситник заявив, що війни між ним і Луценко немає

За його словами, НАБУ розслідує низку справ про злочини, можливо скоєних працівниками Департаменту ГПУ

Війни між Генеральною прокуратурою і Національним антикорупційним бюро України немає. Про це під час брифінгу в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив глава НАБУ Артем Ситник.

Він зазначив, що між ним особисто і генеральним прокурором Юрієм Луценко також немає конфлікту.


"Ніякої війни між ГПУ і НАБУ, а також особисто між мною і генеральним прокурором України Юрієм Луценком немає. Однак мають місце дії по захисту приватних інтересів окремих керівників і працівників Департаменту Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки. Саме працівники цього Департаменту, перевищуючи свої повноваження, використовуючи ресурс Генеральної прокуратури та Національної поліції, намагалися перешкодити слідчим негласним діям НАБУ", - повідомив Ситник.

За його словами, мотиви перешкоджання слідства прості - НАБУ розслідує низку справ за заявами про злочини, можливо скоєних працівниками вищезазначеного Департаменту ГПУ, в тому числі і насильницькі злочини.

"У ході розслідування було отримано дозвіл слідчого судді на проведення певних негласних слідчих дій, у тому числі, стосовно працівників зазначеного мною Департаменту", - додав глава НАБУ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ порушило справу за фактом незаконних дій співробітників ГПУ.