ru ua

Війна в Сирії: кількість загиблих у Східній Гуті перевищила 600 осіб

Війна в Сирії: кількість загиблих у Східній Гуті перевищила 600 осіб Фото: вибух у Сирії (rfsmediaoffice.com)

Більшість загиблих у Східній Гуті стали жертвами авіаударів

Кількість загиблих в результаті масованих авіаударів і обстрілів у підконтрольній сирійським повстанцям Східній Гуті під Дамаском зросла до 601 людини. Як повідомляють спостерігачі, більшість з них стали жертвами авіаударів, передає Daily Star.

За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав осіб, повідомляється, що 147 з 601 цивільних осіб, убитих, в основному в результаті повітряних ударів, були дітьми.

Зростання числа жертв був частково пов'язаний з відкриттям тіл, що залишилися в пастці в руїнах будівель рятувальниками, які скористалися гуманітарної паузою, обіцяної Росією, для пошуку тих, що вижили. Багато тіл були поховані під уламками будівель.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, ООН заявляє, що через обстріли не може доставити жителям сирійської Східної Гути гуманітарну допомогу і провести евакуацію поранених.

"Нам потрібно даний припинення вогню, щоб увійти туди", - повідомила прес-секретар ООН Лінда Тому. За даними розташованого в Лондоні Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, артилерійських обстрілів за останню добу загинули щонайменше чотири людини. Зокрема, згідно з повідомленням, у східній Гуті у вівторок, 27 лютого, був порушений режим припинення вогню, передбачений резолюцією Ради Безпеки ООН.