ru ua

Війна в Сирії: армія Асада зайняла другий район у східному Алеппо

Війна в Сирії: армія Асада зайняла другий район у східному Алеппо Фото: повстанці в Алеппо

За останні 2 дні це друга перемога армії над противниками режиму Асада

Сирійська армія 27 листопада повідомила про перехід району Джабал Бадро у сирійському місті Алеппо під свій повний контроль. За останні два дні це друга перемога армії над противниками режиму президента Башара Асада, які утримували східну частину міста, передає DW.

Зазначено, що якщо сирійській армії вдасться захопити усі східні райони Алеппо, то уряд Сирії знову контролюватиме всі великі міста країни.

Упродовж ночі на неділю у східному Алеппо тривали бої між повстанцями та силами режиму. Кілька сотень цивільних втекли з контрольованої повстанцями території на територію, підконтрольну армії. Водночас частина цивільних втекли вглиб районів, які й досі утримують повстанці.

У заблокованій урядовими військами східній частині міста нині, за приблизними оцінками, перебуває понад 250 тисяч людей в умовах браку продовольства та медикаментів.

Нагадаємо, напередодні сирійські урядові війська захопили район Ханано на півночі взятої в облогу східної частини міста. Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини підтвердив цю інформацію, зауваживши, що за таких умов урядовим військам стане легше захопити і решту контрольованої повстанцями території.