За відновлення відшкодування ПДВ на олійні культури можуть проголосувати 4 фракції

За відновлення відшкодування ПДВ на олійні культури можуть проголосувати 4 фракції

Мова йде про "Самопоміч", "Батьківщину", "Народний фронт" та "Волю народу"

Представники парламентських фракцій "Самопомочі", "Батьківщини", "Народного фронту" та "Волі народу" мають намір проголосувати за законопроект №7403 "Про внесення змін у Податковий кодекс щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезенням за межі митної території України олійних культур". Таку заяву парламентарі зробили 19 грудня під час Всеукраїнського аграрного віче, організованого найбільшими аграрними асоціаціями України, повідомляють "Українські новини".

Зокрема, за даними видання, політики пообіцяли проініціювати внесення зазначеного законопроекту до порядку денного. Найближче засідання профільного комітету ВРУ з питань податкової та митної політики має відбутися 20 грудня.

Раніше ГС «Всеукраїнський аграрний форум», ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», ГС «Аграрний союз України», Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Асоціація «Союз птахівників України», Асоціація «Свинарі України», Асоціація виробників молока України, Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор» заявили про свою категоричну незгоду з прийнятими рішеннями про припинення відшкодування ПДВ при експорті олійних культур (сої, ріпаку, соняшника), а також про припинення бюджетного фінансування програми «квазіакумуляції ПДВ».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся