На відновлення доріг і мостів Донецької області виділено 135 млн гривень, - Зубко

НовиниІнфраструктура    12.09.2016 - 14:06
Фото: Зубко обіцяє відновити міст через р. Казенний Торець до кінця 2016
Фото: Зубко обіцяє відновити міст через р. Казенний Торець до кінця 2016
Водопостачання у Кропивницькому обіцяють відновити через кілька годин Кабмін додатково виділив 10,5 млн гривень на вибори в територіальних громадах

До кінця року зруйнований міст через р. Казенний Торець відновить роботу

З Державного фонду регіонального розвитку виділено 135 млн гривень на відновлення дорожньої інфраструктури в Донецькій області. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час виконання робіт з відбудови мосту через р. Казенний Торець на трасі Київ-Харків-Довжанський, передає прес-служба Мінрегіонрозвитку.

В тому числі, передбачено ремонт шести мостів, три з яких будуть повністю реконструйовані, а ще три - в місті Краматорськ - відремонтовані.

"Слов'янськ стає символом позитивних змін. Вже до кінця року зруйнований російськими окупантами міст через р. Казенний Торець відновить роботу. Будівельні роботи розпочаті. Загальна вартість проекту становить 37,2 млн грн. З них майже 33,5 млн грн. - кошти Державного фонду регіонального розвитку. Завершення робіт заплановано на грудень 2016 року", - зазначив Зубко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що початок ремонту дороги Київ-Харків-Довжанський планується на березень 2017 року.

 

Читайте в розділі

В Україні за 9 місяців пасажироперевезення скоротилися на 6,3% 

В Україні за 9 місяців вантажоперевезення зросли на 3,6% 

Затори у Києві досягли 7 балів

On Top