Питання поліцейської місії на Донбасі поки не обговорюється, - генсек ОБСЕ

НовиниПолітика    09.09.2016 - 17:55
Фото: Ламберто Заньєр
Фото: Ламберто Заньєр
ОБСЄ за останні 2 ночі зафіксувала порушення режиму тиші на Донбасі Гібридна війна на Донбасі закінчиться поразкою для Росії, - Пентагон

Заньєр також розповів про складні умови роботи спостерігачів СММ ОБСЄ на Донбасі

Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр заявив, що питання введення поліцейської місії на Донбасі наразі не обговорюється, передає "Німецька хвиля".

 "На сьогодні поки що ніякої термінової дискусії з питання введення поліцейської місії на Донбасі не ведеться", - зазначив генсек, додавши, що для введення такої місії "потрібна згода всіх залучених сторін".

Крім того, Заньєр також розповів про складні умови роботи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі.

"Умови складні. У багатьох випадках вони стикаються з перешкоджанням свободі пересування. Я хотів би, щоб вони отримували доступ на всі території. Мене також вразило, що до спостерігачів мало поваги, особливо на територіях, не підконтрольних Україні", - підкреслив він.

Нагадаємо, в кінці серпня повідомлялося, що в ОБСЄ досі тривають дискусії щодо розгортання поліцейської місії на Донбасі.

Читайте в розділі

Німеччина направить в Україну військових консультантів

Обама зняв обмеження на військову допомогу союзникам США по Сирії

Дії Росії в Україні підірвали європейську безпеку, - Могеріні

On Top