Питання безвізового режиму з Україною гальмує бюрократична система ЄС, - нардеп

НовиниПолітика    17.11.2016 - 19:13
Фото: народний депутат Володимир Ар'єв
Фото: народний депутат Володимир Ар'єв

Євросоюз вирішує, хто буде відповідати за призупинення безвиза у разі посилення міграційних загроз

Питання надання безвізового режиму для українців гальмує бюрократична система Європейського союзу. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

"У справі надання безвізу нас знову прив'язали до Грузії. Точніше, як і Грузію", - повідомив Ар'єв.

За його словами, Комітет постійних представників прив'язав дату введення безвізового режиму до моменту прийняття Євросоюзом рішення про те, хто буде відповідати за призупинення безвізу у разі посилення міграційних загроз з боку країни, з якою укладено договір.

Наступний етап у процесі лібералізації візового режиму для України - голосування в Європарламенті.

Нардеп зазначив, що, незважаючи на просування у цьому питанні, бюрократична система ЄС гальмує введення безвізу.

"Бюрократична система ЄС дуже громіздка і зараз Євросоюз в процесі визначення, яка саме організація буде відповідати за призупинення. Але надійні партнери так не роблять - теми призупинення у двосторонньому меморандумі не було", - підкреслив Ар'єв.

"Просто ЄС повинен чесно сказати - що буде і як, а не поводитися зверхньо і дещо пихато. Ми свою роботу виконали, слово за партнерами," - додав глава української делегації в ПАРЄ.

 

У справі наданні безвізу нас знову прив'язали до Грузії. Точніше, як і Грузію, COREPER прив'язав дату запровадження безв...

Опубліковано Volodymyr Ariev 17 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко закликає ЄС завершити процес щодо безвізового режиму з Україною.

On Top