Питання антикорупційного суду є дискусійним через недовіру до ВККСУ, - нардеп

Понеділок 21 травня 2018 17:41
Питання антикорупційного суду є дискусійним через недовіру до ВККСУ, - нардеп
Фото: Руслан Князевич (УНІАН)

За словами Князевича, практика проведення конкурсу до Верховного суду породила певну недовіру до рішень ВККСУ

Питання можливості накласти вето на недоброчесних кандидатів на посади суддів антикорупційного суду громадською радою міжнародних експертів, а також можливість знімати це вето під час голосування залишилось гостро дискусійним через недовіру до рішень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ). Про це у кулуарах парламенту розповів голова комітету з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич, передає кореспондент РБК-Україна.

"Чому? Очевидно через те, що практика проведення конкурсу до Верховного суду напевно породила певну недовіру до рішень ВККСУ. Хоча, як на мене, це є дискусійна річ. Кажуть, що вони подолали вето по 20 кандидатах, які стали суддями. Але ж ніхто не каже, що по 140 - не подолали", - розповів Князевич.

Нагадаємо, народні депутати проголосували за попередній варіант законопроекту про антикорупційний суд, який ще не містить узгодженої позиції щодо повноважень громадської ради міжнародних експертів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся