У Волинській області зловмисник пропонував хабар прокурору за підміну вилученого бурштину

НовиниНадзвичайні події    24.07.2017 - 21:39
Фото: прокуратура (screenshot(google-maps)
Фото: прокуратура (screenshot(google-maps)

Наразі зловмисника затримано

У Волинській області зловмисник пропонував хабар прокурору за підміну вилученого бурштину. Про це йдеться у повідомленні генерального прокурора України Юрія Луценка у Facebook.

"Слідчими прокуратури Волинської області спільно з УЗЕ області та СБУ у Волинській області затримано "на гарячому" правопорушника, який надав хабар в сумі 5 тисяч доларів прокурору за підміну речових доказів - вилученого у кримінальному провадженні незаконно видобутого каменю бурштину вагою близько 30 кг", - повідомив він. 

Наразі зловмисника затримано.

 

ЗМІНИ Слідчими прокуратури Волинськоі області спільно з УЗЕ області та СБУ у Волинській області затримано "на гарячому"...

Опубліковано Юрієм Луценком 24 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Луцьку співробітники Управління захисту економіки у Волинській області припинили незаконну діяльність підпільного цеху по обробці бурштину. Правоохоронці вилучили 80 кг бурштину, який після обробки вивозили за межі України.

В ході проведення обшуків співробітники поліції вилучили 80 кг необробленого і обробленого бурштину-сирцю різної фракції, обладнання для ручної обробки, ваги, чорнові записи. Зараз правоохоронцями встановлюються канали надходження та збуту бурштину.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top