На Волині зафіксували рекордні борги за газ

НовиниЕнергетика    03.10.2016 - 10:19
На Волині зафіксували рекордні борги за газ
На Волині зафіксували рекордні борги за газ

Напередодні опалювального сезону заборгованість волинян за блакитне паливо сягнула 222 млн гривень, що на 56% більше, аніж в цей же період минулого року. Найбільшими неплатниками залишаються мешканці Луцька та навколишніх сіл – їх частка заборгованості складає понад 60%, повідомляє прес-служба "Волиньгаз збуту".

"Зростаюча кількість боржників за спожите паливо перед початком опалювального сезону - це досить тривожний знак. Адже цьогоріч, із збільшенням ціни на газ та відсутністю у опалювальний період пільгової ціни 3,6 грн за 1 куб. м для опалення, очікується  подальше накопичення неплатежів. Тому рекомендуємо кожному споживачу, які мають навіть невеликі борги, звернутись до газопостачального підприємства аби вирішити свої проблеми із заборгованістю, аби напередодні зими не залишитись без тепла у домі", - каже директор компанії Микола Тищук.

Як зазначається, відключення споживачів від газопостачання – останній та крайній захід, до якого підприємство вдається лише після ігнорування споживачем численних повідомлень про відключення. Після цього ТОВ "Волиньгаз збут" надсилає до газорозподільчої компанії  подання на відключення боржника.

Аби в подальшому не нарощувати заборгованість, "Волиньгаз збут" рекомендує перед початком опалювального сезону подбати про сплату боргів, не чекаючи відключення. 

On Top