Волкер заявив, що США виступають проти "замороження" питання анексії Криму

Волкер заявив, що США виступають проти "замороження" питання анексії Криму
Фото: Курт Волкер (flickr.com/nato)

Волкер заявив, що у випадку з Кримом росіяни заявили не лише про його окупацію, але і привласнення

Спеціальний представник США щодо України Курт Волкер заявив, що США виступають проти "замороження" питання анексії Криму. Про це він заявив в інтерв'ю DW

Так, Волкер, коментуючи заяву голови Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера щодо "заморозки" питання анексії Криму, заявив, що немає різниці між окупацією Криму та Донбасу. 

"Я з цим не погоджуюсь. Я не бачу різниці між російським вторгненням і окупацією як Криму, так і на Донбасі. Крім того, у випадку з Кримом росіяни також заявили про анексію цієї території, не лише її окупацію, але і її привласнення. Я не думаю, що ми маємо сприймати або легітимізувати будь-які з цих дій", - заявив Волкер.

Він також зазначив, що метою США є досягнення прогресу у встановленні миру та українського суверенітету на Донбасі та у Криму. При цьому він додав, що прогрес за одним напрямком не має прямо залежити від прогресу за іншим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер виступає за "заморозку" суперечки про анексію Криму, визнаючи при цьому незаконні дії Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся