ru ua

Навколо Харкова починають функціонувати нові блокпости

Навколо Харкова починають функціонувати нові блокпости

Навколо Харкова починають функціонувати нові блокпости. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації (ХОДА) Ігор Балута під час зустрічі з представниками ЗМІ, передає прес-служба ХОДА.

За його словами, на сьогоднішній день по периметру Харкова функціонує шість блокпостів, а з 7 січня в селищі Циркуни Харківського району почне функціонувати сьомий блокпост. Балута зазначив, що ще один блокпост необхідно організувати в північній частині міста.

"Блокпости потрібно організувати так, щоб особовий склад міг сховатися в разі раптового обстрілу", - підкреслив він.

Також голова ХОДА розповів, що міліція буде особливо звертати увагу на автомобілі, які будуть об'їжджати блокпости другорядними дорогами. Навколо опор мостів через річки також планується встановити захисні споруди.

Крім того, керівник області повідомив, що в північній частині Харкова, де немає метрополітену, будуть приведені в належний стан бомбосховища.

Нагадаємо, раніше учасники акції "Прийди і відкрий міськрада", які намагалися пройти на засідання Харківської міськради, перекрили рух транспорту на площі Конституції. Тоді одна з груп протестувальників перекрила дорогу на виїзді з Харкова з метою змусити вийти міліцію на блокпост і охороняти місто.