Під час Євро-2012 збільшиться пасажиропотік на 32 пунктах пропуску через держкордон

Вівторок 15 лютого 2011 17:09

Під час проведення Євро-2012 пасажиропотік на 32 пунктах пропуску через держкордон Україні буде істотно збільшений. Про це заявив начальник управління прикордонного контролю та реєстрації Державної прикордонної служби України Олександр Беньковский, передає кореспондент РБК-Україна.
"На сьогоднішній день прогнозується, що під час проведення Євро-2012 32 пункти пропуску підпадуть під потужний обсяг пропускних операцій. Це безпосередньо авіаційне сполучення (зростання навантаження на 70%), це пункти пропуску, які розміщені на кордоні з Польщею. Виходячи з цього, на сьогоднішній день відпрацьований конкретний план з деталізованими заходами. Ми ... (спільно з польськими колегами) працюємо над тим, щоб гармонізувати свої процедури. Так, щоб ті громадяни, які будуть припиняти кордон, не відчували ніякого дискомфорту. Все було проведено дуже оперативно ", - підкреслив О.Беньковский
За його словами, Держприкордонслужба визначила для себе пріоритет з 4 пунктів, який вона має намір дотриматися в першу чергу при пропуску через держкордон іноземних гостей.
"Це забезпечення безпеки, швидкість оформлення громадян, культура прикордонного контролю і ті комфортні умови, які ми можемо створити прискорюючи формальності, покращуючи технологічні процеси", - зазначив О.Беньковский.
Крім того він повідомив, що Держприкордонслужба розробила логотип у вигляді усміхненого м'ячика в зеленому прикордонному берете, який буде розміщений на кожному прикордонному служби митниці.
"Ми сподіваємося, що він створить позитивні емоції громадянам, які будуть припиняти держкордон", - сказав О. Беньковский, додавши, що під даним логотипом буде розташований на українській та англійській мовах такий девіз: "Безпека, швидкість, культура, комфорт".

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся