Впровадження послуги перенесення номера в Україні знову під загрозою зриву

Вівторок 28 березня 2017 16:26
Впровадження послуги перенесення номера в Україні знову під загрозою зриву
Фото: впровадження MNP знову може затягтися

Компанія, яка програла тендер на впровадження послуги, продовжує відстоювати свої права в судах

Компанія "Диалинк", яка програла тендер на впровадження проекту по розгортанню послуги перенесення номера (MNP) в Україні, в судовому порядку продовжує домагатися скасування результатів тендеру. Про це йдеться в повідомленні прес-служби переможця тендеру, компанії "Ес Ай центр".

зокрема, в середу Вищий господарський суд розгляне касаційну скаргу "Диалинк" про визнання укладеним договору між УДЦР та переможцям тендеру. У четвер Вищий адміністративний суд розглядає ще одну касацію компанії, про скасування рішення Антимонопольного комітету України, яке свого часу допустив до конкурсу "Ес Ай центр".

У той же час в "Ес Ай центр" стверджують, що необхідне для запуску послуги обладнання компанія вже закупила і готова приступити до його установці і настройці.

Нагадаємо, раніше в Українському державному центрі радіочастот пообіцяли, що послуга перенесення номера буде впроваджена в Україні в цьому році.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся