Втручання ГПУ дозволило відновити роботу підприємства, - Nemiroff Holdings Limited

Міжнародна компанія Nemiroff Holdings Limited висловила подяку ГПУ і особисто в.о. генпрокурора Олегу Махніцькому за чітку правову оцінку ситуації навколо українських активів холдингу. Про це повідомили в компанії.

У компанії Nemiroff Holdings Limited відзначили, що втручання ГПУ дозволило відновити діяльність заблокованого екс-менеджментом підприємства і дві тисячі співробітників заводу і суміжних підприємств змогли повернутися на робочі місця з неоплачуваних відпусток, куди змушені були піти у наслідок дій сім'ї Глусь.

Nemiroff Holdings Limited, єдиний власник ДП "Українська водочна компанія "Nemiroff" і ДП "АлкоІнвест Україна" звернулася в генпрокуратуру 5 березня 2014 з метою припинення свавілля та невиконання рішень судів державним реєстратором Немирівської РДА Вінницької області та відділу Державної виконавчої служби України (Немирівського району та управління ДВС Головного управління юстиції Вінницької області) щодо блокування зміни директорів українських дочірніх підприємств", - повідомили в Nemiroff Holdings Limited.

У компанії підкреслили, що реакція на звернення ГПУ дозволила 12 березня 2014 відновити роботу реєстраційної служби Немирівського району. У результаті державний реєстратор виконав рішення судів, що вступили в законну силу, і були внесені зміни до державного реєстру. Юрія Сорочинського зареєстровано новим генеральним директором ДП "Українська водочна компанія "Nemiroff" та Наталю Ширшову новим директором ДП "Алко Інвест Україна".

"Незважаючи на те, що завод розграбований екс-менеджментом і перебуває у важкому технічному стані, виробництво на ньому буде відновлено в найближчі дні", - повідомили в компанії.

У НВК "Nemiroff" також відзначили, що компанія планує в 2014 році випустити більше 3-х млн дал продукції на заводі в Немирові.

Як повідомлялося раніше, стосовно екс-менеджменту ДП УВК "Nemiroff" (Алли Глусь, Лариси Солдатенко, Світлани Гладкої) порушено кримінальну справу про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та виведення 250 млн грн з підприємства, розслідування триває.

"З компанії було виведено 250 млн гривень на рахунки "єнакіївських", і Глусі відмовляються давати свідчення, бігають від правосуддя", - підкреслили в ДП НВК "Nemiroff".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся