ua en ru

Влада Таджикистану закрила доступ до Facebook

15:02 03.03.2012 Сб
1 мин

Інтернет-провайдери і мобільні компанії Таджикистану отримали усне розпорядження щодо блокування чотирьох сайтів - Facebook.com, Zvezda.ru, Tjknews.com, Maxala.org, повідомляє ВВС. Усне розпорядження надійшло від імені голови служби зв'язку при уряді країни Біга Зухурова.

Окрім розпорядження, висланого компаніям факсом, на якому відсутні підпис і печать розділу служби зв'язку Таджикистану, їм також надійшло телефонне підтвердження того, що ці сайти мають бути заблоковані.

За словами представників компаній, офіційні листи з відповідним запитом їм обіцяли вислати в понеділок. Всі інтернет-компанії і мобільні компанії Таджикистану фактично залежать від служби зв'язку при уряді країни, оскільки цей державний орган видає всі основні ліцензії на надання послуг мобільному зв'язку та Інтернету.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: