"Влада" Криму має намір вирішити проблему водопостачання без поставок з України

НовиниПолітика    03.08.2016 - 12:15
Фото: Володимир Константинов
Фото: Володимир Константинов

Проблеми з дефіцитом води в Криму планують вирішити за 2 роки

"Влада" анексованого Російською Федерацією Криму має намір вирішити проблему водопостачання без поставок з України. Про це заявив "глава" підконтрольного Кремлю "парламенту" півострова Володимир Константинов, повідомляє "Крим. Реалії".

"Ще пару років тому, коли вода надходила на півострів через Північно-Кримський канал, її подача населенню у багатьох селах і селищах республіки обмежувалася кількома годинами на день, у нинішніх же умовах намагаються довести графіки до цілодобового режиму. Єдиним питанням залишається розробка концепції її видобування: чи то шляхом буріння свердловин, чи то будівництва спеціалізованих накопичувачів. Населення чекає від нас рішення", - заявив він.


Константинов заявив, що Крим здатний самостійно вирішити проблему з водопостачанням без відновлення поставок з материкової України. Для цього, за його словами, необхідно приступити до розробки єдиної концепції.

Зазначається, що після анексії Криму Україна припинила подавати воду на півострів по Північно-Кримському каналу, що з'єднує головне русло Дніпра з півостровом. Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через цей канал.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що будівництво залізничних підходів до Керченського мосту з боку окупованого Криму не почалося через відсутність держзамовника на цей вид робіт.

On Top