Влада України повинна сконцентруватися на посиленні захисту інтелектуальної власності, - посол США

Уряд України у найближчі кілька місяців має сконцентрувати свої зусилля на посиленні захисту прав інтелектуальної власності. Про це сьогодні заявив надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, передає кореспондент РБК-Україна. 

Він додав, що посилення верховенства права не лише матиме позитивний вплив на залучення інвестицій, але посилить конкурентоздатність українського бізнесу.

"Суди повинні приймати надійні і послідовні рішення, застосовувати однакове законодавство для всіх і це створить рівні умови ведення бізнесу для всіх і для приходу інвестицій", - зазначив Пайєтт.

За його словами, імплементація угоди про Асоціацію надасть Україні суттєві переваги, але нові інвестори в Україну прийдуть лише тоді, якщо це матиме фінансовий сенс.

Пайєтт наголосив на тому, що Вільнюський саміт стане ще одним кроком до того, щоб перетворити Україну на європейську демократію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся