Влада відверто "віджимає" підприємства і переслідує опозицію, - "Опоблок"

НовиниПолітика    22.07.2016 - 19:07

Влада відверто "віджимає" підприємства і переслідує опозицію. Про це йдеться в заяві "Опозиційного блоку".

"Розгул злочинності, рейдерські захоплення, насильство і залякування людей, вибухи і стрілянина на вулицях мирних міст стали нормою життя. Правоохоронні органи провалюють розкриття не тільки резонансних вбивств. Звичайні громадяни вже давно не відчувають себе в безпеці", - йдеться в заяві.


У партії вважають, що "замість динамічного руху вперед, Україна все більше віддаляється від європейських демократичних принципів і цінностей, перетворюючись на країну третього світу".

"Політичні переслідування опозиції, тиск на бізнес підприємців, які поділяють опозиційні ідеї, з допомогою відвертих погроз, шантажу та переслідувань — стали домінантою політики влади. Їх мета — закрити рота опозиції, яка говорить людям правду. Довівши людей до убогості, знищивши економіку, науку, медицину, освіту, не вміючи і не бажаючи проводити дієві реформи в країні, влада влаштовує полювання на відьом, займається провокаціями і шантажем", - йдеться в заяві.

Крім того, "Опоблок" підкреслив, що сьогодні "під незаконний напад потрапили підприємства народного депутата і великого роботодавця Вадима Новинського".

"Це містоутворюючі підприємства, які дають роботу тисячам людей, пройшли обшуки СБУ. Використовуючи надумані приводи і тиск силовиків, влада намагається не тільки залякати політичних опонентів, але й часто відверто "віджимає" успішно працюючі підприємства. Цими діями влада не тільки руйнує робочі місця, довіру інвесторів - вони руйнують Україну", - заявили в партії.

"Ми зробимо все, щоб повернути Україні стабільність, процвітання і гідні умови життя її громадян. Всіма законними методами ми будемо відстоювати інтереси членів нашої партії і всіх українських громадян. Ми будемо домагатися повернення в Україну законності і правопорядку. Ми вимагаємо проведення перевиборів і перезавантаження всієї системи влади. Це останній шанс для формування в нашій країні демократичної, соціально-відповідальної і правової держави", - резюмували в прес-службі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся