Влада несе відповідальність за сплеск злочинності в Україні, - Медведчук

НовиниПолітика    14.01.2017 - 14:19
Фото: Віктор Медведчук
Фото: Віктор Медведчук

У 2016-му в Києві різко зросла кількість крадіжок і пограбувань

Влада несе відповідальність за сплеск злочинності в Україні. Таку думку у своєму блозі висловив лідер громадського руху "Український вибір – право народу" Віктор Медведчук.

"У 2016-му в Києві різко зросла кількість крадіжок і пограбувань — практично в два рази в порівнянні з січнем ― вереснем 2015 року (понад 90% злочинів так і не розкрито). Представники правоохоронних органів виявилися не в змозі забезпечити правопорядок і безпеку громадян. В новинах безліч повідомлень про угони машин, викрадання і вбивства, пограбування, погроми і підпали", - пише політик.

За його словами, статистика "просто-напросто розбиває в пух і прах всі твердження влади про проведені перетворення, їх якість та ефективність".

"Цікаво, що про справжні причини зростання злочинності представники правоохоронних органів воліють не говорити. Вони замовчують про те, що сумнозвісний закон про люстрацію, в результаті якого були звільнені професіонали, які знають свою справу, вихолостив правоохоронну систему. Це цілком прогнозовано призвело до зниження розкриття злочинів і відсутності координації дій силових органів. Нерозслідувані резонансні вбивства і грудневі події в Княжичах ― яскравий тому доказ", - зазначив Медведчук.

Крім того, він заявив, що нерідко "злидні і безвихідь штовхають громадян, які ще кілька років тому мали роботу і стабільні доходи, на порушення закону".

"Але влада не має наміру ні говорити про причини зростання злочинності, ні тим більше аналізувати їх і вживати рішучих заходів. А тому з кожним днем зростає ймовірність того, що Київ з культурної столиці остаточно перетвориться на столицю кримінальну", - резюмував він.

On Top