Влада навмисно затягує офіційне встановлення результатів виборів у Полтавській області, - "Батьківщина"

НовиниПолітика    19.07.2016 - 15:18

Влада вдається до штучного затягування встановлення результатів виборів у окрузі № 151 на Полтавщині. Про це заявили в партії "Батьківщина", представник якої Руслан Богдан, за попередніми результатами, переміг у цьому окрузі.

"Окружна виборча комісія лише за сьогоднішній день пережила: мітинг невідомих осіб, замінування, постійні провокації. Довелося навіть викликати поліцію. Все це виглядає як агонія влади, яка програла вибори, незважаючи на свій адмінресурс і гроші, і зараз не може змиритися з поразкою", – повідомив з Полтавської області народний депутат Іван Крулько, який працює в окрузі.


У "Батьківщині" повідомили, що у вівторок окружний виборчком направив на перерахунок результати з 7 виборчих дільниць. Перерахунок з одної зайняв 3 години і не виявив розбіжностей з первинним протоколом.

"Це виглядає як навмисне затягування офіційного встановлення результатів виборів. Наш кандидат Руслан Богдан отримав таку суттєву перевагу, що перерахунок кількох дільниць не може змінити результат виборів", – наголошують у партії.

"Батьківщина" закликає владу припинити штучне затягування і нарешті чесно і офіційно визнати, що перемогу у 151-му окрузі здобув представник партії Руслан Богдан", – зазначається в заяві.

Нагадаємо, що на проміжних виборах до Верховної Ради, які відбулися 17 липня, представники "Батьківщини" перемогли у двох округах. Крім Руслана Богдана на Полтавщині, перше місце посів Юрій Одарченко в окрузі №183 у Херсонській області.

On Top