ВККСУ провела засідання, незважаючи на рішення суду

Вівторок 05 серпня 2014 16:54
Вища кваліфікаційна комісія суддів України провела засідання сьогодні, 5 серпня, незважаючи на те, що Київський апеляційний адміністративний суд скасував повноваження її нинішнього складу.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України провела засідання сьогодні, 5 серпня, незважаючи на те, що Київський апеляційний адміністративний суд скасував повноваження її нинішнього складу. Про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

"На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яке відбулося 5 серпня 2014 року, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади сімох суддів", - йдеться в повідомленні прес-служби комісії.

Нагадаємо, Київський апеляційний адміністративний суд 5 серпня скасував рішення Окружного суду Києва, яке встановлювало наявність повноважень у Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Раніше згідно із законом "Про відновлення довіри до судової системи", Вища кваліфікаційна комісія суддів припинила функціонування до обрання нових членів комісії. Однак рішенням Окружного суду Києва повноваження ВККСУ були продовжені до обрання нових членів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся