ВККСУ визначила учасників Громадської ради доброчесності

ВККСУ визначила учасників Громадської ради доброчесності
Фото: головуючий член ВККСУ Сергій Козьяков

Вимогам ВККСУ відповідають дев'ять громадських організацій

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) визначила громадські організації, які створять Громадську раду доброчесності. Відповідне рішення оголосив головуючий член ВККСУ Сергій Козьяков у вівторок, 25 жовтня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Визнати такою громадською організацією, яка відповідає вимогам",- постановив Сергій Козьяков.

За рішенням ВККСУ, вимогам відповідають наступні громадські організації, які сформують Громадську раду доброчесності: "Центр демократії і верховенства права", "Центр політико-правових реформ", Громадська організація "Нова платформа", "Transparency International Україна", "Громадський люстраційний комітет", "Асоціація правників України", молодіжна Громадська організація "Європейський вимір", "Центр UA", Всеукраїнське об'єднання "Автомайдан"

Відзначимо, що комісія розглянула 37 громадських рад, раніше 4 громадських організації були визнані такими, що не відповідають вимогам.

Громадська рада доброчесності, згідно з новим законом про статус суддів, стане інструментом участі громадськості у процесі переатестації суддів. Очікується, що вони будуть давати висновки щодо суддів, які будуть потрапляти в суддівське досьє.

Нагадаємо, ВККСУ на два місяці відсторонила від посади суддю Вовка.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся