Віта Семеренко виграла бронзу у гонці переслідування в Оберхофі

Віта Семеренко виграла бронзу у гонці переслідування в Оберхофі Фото: Віта Семеренко (facebook.com/olympicua)

Українська біатлоністка відіграла 19 позицій

Українка Віта Семеренко завоювала бронзову медаль у гонці переслідування на 10 кілометрів у рамках 4 етапу Кубка світу з біатлону, який відбувся в німецькому Оберхофі.

Віта стартувала 22 і відіграла, таким чином, 19 позицій. Українка продемонструвала ідеальну стрілянину - вибила 20 з 20.

Переможний дубль оформила у гонці переслідування словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Другу сходинку на подіумі посіла італійка Доротея Вірер.

Дуже непогано відпрацювали й інші представниці України. Юлія Джима з одним промахом відіграла аж 29 позицій. Олена Підгрушна також продемонструвала прогрес, відігравши вісім місць з одним промахом. Настя Меркушина - сім місць і одні промах. Не вийшла гонка лише у Ірини Варвинець, яка з 58 місця на старті фінішувала 56, допустивши три промахи.

56. (58) Ірина Варвинець (Україна, 1+1+1+0) +6:12.7

Чоловіки змагатимуться о 16:00. У чоловічій гонці переслідування збірну України представлять Дмитро Підручний та Артем Прима. Підручний відправиться на дистанцію під 10 номером з відставанням в 56 секунд від лідера, а Прима піде в гонку 16.

Нагадаємо, раніше Віта Семеренко завоювала бронзу в спринтерській гонці у французькому Ансі на третьому етапі Кубка світу з біатлону.