Вірус WannaCry створили в Гонконгу, Сінгапурі або Тайвані, - США

Вірус WannaCry створили в Гонконгу, Сінгапурі або Тайвані, - США
Фото: аналітики провели лінгвістичний аналіз текстів від хакерів WannaCry

Майже всі тексти викупу були переведені з допомогою Google Translate

Вірус-вымогателяь WannaCry, який заразив комп'ютерні системи в 150 країнах, швидше за все створили в Гонконзі, півдні Китаю, Сінгапурі та на Тайвані. Про це заявили експерти американської компанії Flashpoint, яка працює в сфері кібербезпеки, на своєму сайті.

Аналітики компанії провели лінгвістичний аналіз.

"Аналіз показав, що майже всі тексти викупу були переведені з допомогою Google Translate і що тільки три версі, - на англійською та китайською мовами (спрощене та традиційне письмо), ймовірно, були написані людиною, а не з допомогою машинного перекладу", - йдеться в повідомленні.

Також Flashpoint виявив, що англійська мова була використана в якості вихідного тексту для машинного перекладу на інші мови.

Як сообщелось раніше, загальний збиток від масштабної хакерської атаки з використанням вірусу WannaCryptor 2.0 (WannaCry) склав 1 млрд доларів.

Згідно з даними компанії KnowBe4, всього WannaCry вразив від 200 тис. до 300 тис. комп'ютерів в щонайменше 150 країнах.

"Передбачуваний збиток, нанесений WannaCry за перші чотири дні, перевищив 1 млрд, якщо враховувати викликані цим масштабні простої великих організацій по всьому світу", - заявив глава KnowBe4 Стю Сьюверман.

Наголошується, що в загальну оцінку збитку увійшли втрата даних, зниження продуктивності, простої в роботі, судові витрати, репутаційні збитки та інші фактори. Експерти KnowBe4 також не виключають нові атаки в майбутньому.

Нагадаємо, КНДР спростувала свою причетність до глобальної кібератаки вірусу WannaCry.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся