У Вінницькій області близько 300 споживачів запаслися газом на зиму за літньою ціною

У Вінницькій області близько 300 споживачів запаслися газом на зиму за літньою ціною
Ілюстративне фото (УНІАН)

Понад 200 клієнтів оформили купівлю газу у "Особистому кабінеті"

За перші дні акції "Твоя енергонезалежність" понад 270 клієнтів "Вінницягаз Збут" вже закупили газ на опалювальний сезон за літньою ціною. Понад 200 клієнтів оформили купівлю газу у "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

З 23 серпня мешканці придбали близько 180 тис. куб. м газу за ціною, зафіксованою на річному рівні - 5 995,53 грн. за 1000 куб. м. Таку можливість споживачі газу Вінницької області отримали вперше. 75% заявок на купівлю газу оформлені онлайн.

"В акційній ціні - 5 995,53 грн. за 1000 куб. м, не враховані послуги з доставки газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг по доставці газу, а також залишок передплаченого газу по акції "Твоя енергонезалежність" будуть вказані в щомісячному рахунку за використане паливо", - пояснює директор ТОВ "Вінницягаз Збут" Василь Сопільник.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити та оплатити покупку можна онлайн у Особистому кабінеті на сайті 104.ua, або в Центрі обслуговування клієнтів. Для оформлення покупки в ЦОК потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер, актуальні показання лічильника газу, а також внести 100 % оплату за придбаний запас газу.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений 25 тис куб. м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу та стабільної ціни на нього є НАК "Нафтогаз України".

Акція "Твоя енергонезалежність" стартувала напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме всього місяць - до 25 вересня. Кошти, сплачені після 25 вересня, під дію акції не підпадуть і будуть зараховані на загальних підставах.

Клієнти можуть розрахувати необхідні обсяги на опалювальний період самостійно або скористатися спеціальним калькулятором в Особистому кабінеті. Для того, щоб легше визначитися з необхідним резервом газу на зиму, фахівці "Винницягазгаз Збут" надають клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди.

Використовувати газ, куплений у рамках акції "Твоя енергонезалежність", можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. У цей період НАК "Нафтогаз України" буде поставляти учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач зможе отримати газ на загальних умовах - за ціною ПСО, який буде діяти на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використовують передплачений газ, зможуть скористатися залишком коштів.

При зниженні ціни нижче акційної, продаж газу споживачам буде здійснюватися за ціною ПСО. В такому випадку залишок коштів споживач зможе повернути за заявою або використовувати в рахунок подальшого споживання, після закінчення опалювального періоду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся