ru ua

У Вінниці відкрили сучасний Центр навчання та розвитку РГК

У Вінниці відкрили сучасний Центр навчання та розвитку РГК Газова труба (kmu.gov.ua)

24 грудня АТ "Вінницягаз" відкрив третій в Україні Центр навчання та розвитку під брендом РГК. Це сучасний інноваційний простір для навчання та підвищення кваліфікації газовиків. Подібні центри уже функціонують в Івано-Франківську та Харкові.

Про це повідомляє прес-служба "Вінницягазу".

"Основне призначення Центру навчання та розвитку – надання знань, формування практичних вмінь та навичок, необхідних в роботі персоналу, розвиток особистих якостей працівників. Щомісяця тут проходитимуть навчання близько 200 працівників акціонерних товариств "Вінницягаз", "Хмельницькгаз", "Житомиргаз" та інших", – говорить голова правління АТ "Вінницягаз" Олександр Кривак.

На базі Центру сформовано 4 навчально-тренінгові зони: теоретичний та практичний класи, віртуальний клас 3D та тренувальний майданчик. Кожна з навчальних зон розрахована на одночасне перебування до 25 слухачів.

"Клас для теоретичних занять оснащений сучасною мультимедійною системою та комп’ютерною технікою. Для слухачів встановлені зручні крісла та парти-трансформери. Передбачено також зону відпочинку для кава-пауз та міні-бібліотеку, де представлена література з охорони праці та технічної безпеки, особистісного розвитку тощо", - йдеться у повідомленні.

Практичні навички слухачі відпрацьовуватимуть на спеціально облаштованому тренувальному майданчику. Там зібрано всі елементи газорозподільної мережі Вінницької області та України. Майданчик оснащений діючою системою газопостачання, тому на ньому можна не лише напрацьовувати практичні вміння слухачів, а й проводити конкурси фахової майстерності.

Заняття у Центрі навчання та розвитку АТ "Вінницягаз" проводитимуть 10 тренерів, 5 з яких уже пройшли відповідну підготовку. З лютого місяця 2021 року тренінги відбуватимуться на регулярній основі. Передбачена можливість для проведення дистанційних занять на випадок карантинних обмежень.