Провина за неприєднання "Нашої України" до широкої коаліції лежить на народних депутатах від цієї фракції, - Д.Табачник.

Головна провина неприєднання "Нашої України" до широкої коаліції лежить на народних депутатах від цієї фракції. Таку думку висловив сьогодні віце-прем'єр-міністр України Дмитро Табачник. Він відзначив, що НУ, як політична сила, не має єдиного центру управління і всередині неї різні бізнес-групи не змогли прийти до єдиної позиції щодо подальших перспектив. Також, Д.Табачник підкреслив, що вважає помилковим кроком нез'явлення президента на сьогоднішні збори. "Я думаю, що президент повинен був бути присутнім на зборах в залі, де знаходилося 264 народних депутати, які складають парламентська більшість. Думаю, що таке рішення президентові підказали його радники і вони помилилися", - сказав Д.Табачник. Нагадаємо, сьогодні 10 листопада в Києві проходить загальна зустріч депутатів антикризової коаліції і уряду.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся