Віктор Янукович відвідає з державними візитами Кубу та Бразилію

Президент України Віктор Янукович 20 жовтня 2011 р. відбуває в шестиденне латиноамериканське турне, у ході якого передбачається відвідання з державними візитами Республіки Куба та Федеративної Республіки Бразилія. Про це повідомив глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, передає прес-служба глави держави.

У ході візиту до Республіки Куба передбачаються зустрічі глави Української держави з найвищим керівництвом країни. Планується підписання ряду двосторонніх документів у фінансовій та транспортній галузях, а також у сфері молоді та спорту, повідомив Льовочкін.

Заплановано відвідання главою Української держави лікувально-оздоровчого центру "Тарара", де вже більше 20 років здійснюється лікування постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС українських дітей, а також Центру молекулярної імунології у Гавані.

Крім того, Президент України планує взяти участь в українсько-кубинському бізнес-форумі.

Програмою перебування Президента України у Федеративній Республіці Бразилія заплановані, зокрема, зустрічі з Президентом Бразилії, головою Сенату Національного конгресу, керівниками місцевих органів влади. Віктор Янукович має намір обговорити з бразильською стороною комплекс актуальних питань двосторонніх відносин, серед яких активізація політичних контактів на найвищому рівні, торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва. Особливу увагу буде зосереджено на реалізації спільного двостороннього проекту в космічній сфері "Циклон-4 - Алкантара". У рамках візиту планується участь глав держав у роботі українського-бразильського бізнес-форуму.

Глава Адміністрації Президента України зазначив, що за результатами державного візиту до Бразилії передбачається підписання спільної заяви Президентів України і Федеративної Республіки Бразилія та низки інших двосторонніх документів, зокрема у сферах сільського господарства та охорони здоров'я.

Раніше повідомлялося, що Льовочкін також повідомив, що напередодні турне, у першій половині дня 20 жовтня, можливе відвідання Президентом України Брюсселю.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся