Відеоповтори і четверту заміну у додатковий час включили в правила футболу

Відеоповтори і четверту заміну у додатковий час включили в правила футболу
Фото: відео асистент рефері (fifa.com)

Таке рішення ухвалив Міжнародна рада футбольних асоціацій

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB), відповідальна за зміни правил гри, схвалила використання системи відеодопомоги арбітрам (VAR) під час матчів на постійній основі, а також можливість робити четверту заміну в додатковий час. Таке рішення було ухвалено на щорічних загальних зборах IFAB під керівництвом глави Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно, повідомляється на сайті організації.

До цього протягом двох років застосування відеоповторів і четвертої заміни проходило в тестовому режимі в різних турнірах в різних країнах. Система VAR була випробувана майже в 1000 футбольних матчах.

Відеоповтори допоможуть арбітрам ухвалювати рішення зі спірних моментів щодо голів, пенальті і червоним карткам. Четверта заміна покликана захистити гравців та зменшити кількість травм.

IFAB ухвалює рішення, але не зобов'язує. Так, питання про використання четвертої заміни і системи відеодопомоги арбітрам на чемпіонаті світу-2018 буде вирішено на засіданні ради ФІФА 16 березня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся