З ймовірністю 99,9% Демчишин буде відправлений у відставку, - нардеп

НовиниПолітика    18.03.2015 - 18:00

Ймовірність відставки міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина становить 99,9%. Про це заявив народний депутат, голова підкомітету з питань вугільної промисловості комітету з питань ПЕК (фракція "Народний фронт") Михайло Бондар.

"Я підтримую відставку міністра енергетики Володимира Демчишина. Я аргументую це його непрофесіоналізмом і некомпетентністю. Думаю, він не має підтримки з боку депутатів. У представників різних політичних сил, в тому числі, з "Блоку Петра Порошенко", дуже великий негатив до діяльності цього міністра", - зазначив Бондар.

Коментуючи ситуацію, що склалася навколо проблем шахтарів Львівсько-Волинського басейну (ЛВБ), нардеп повідомив, що не розуміє, чому міністр гальмує підписання договору про закупівлю вугілля, видобутого львівськими та волинськими шахтарями, компанією ДТЕК, що висловила таку готовність.

"Ми зустрічалися з шахтарями, шахтарськими профспілками, коли вони приїжджали сюди, ми влаштовували зустріч з міністром Демчишиным, але ми не були почуті. Ми запевняли, що це буде вигідно, тому що ДТЕК тоді вже був готовий сплатити 100 млн грн, які пішли б на зарплати шахтарям, але Демчишин на даний момент нас не почув", - зазначив нардеп.

Бондар зазначив, що разом з колегами працює над законопроектами, які будуть захищати соціальні права шахтарів. Найближчим часом вони будуть винесені на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, в кінці січня і на початку березня працівники шахт ЛВБ провели у Києві масові акції протесту, вимагаючи погашення боргів по зарплаті і повернення дотацій і пільг галузі. Компанія ДТЕК заявила, що перерахувала ДП "Вугілля України" 450 млн грн за останні 4 місяці.

Однак шахтарі стверджують, що держава вже третій місяць не виплачує їм зарплату. ДТЕК також заявив, що готовий купувати вугілля у шахтарів ЛВБ за ціною 1500 грн за тонну. Проте договори на придбання вугілля не укладено через позицію міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top