ru ua

Верховна Рада буде повноцінно працювати тільки 8-9 квітня, - Соболєв

Верховна Рада України буде повноцінно працювати тільки у вівторок і середу, 8-9 квітня 2014 р., у зв'язку з тим, що 10-11 квітня частина депутатів візьме участь у засіданні Ради Європи у Страсбурзі (Франція).

Верховна Рада України буде повноцінно працювати тільки у вівторок і середу, 8-9 квітня 2014 р., у зв'язку з тим, що 10-11 квітня частина депутатів візьме участь у засіданні Ради Європи у Страсбурзі (Франція). Про це сьогодні на брифінгу за підсумками погоджувальної ради повідомив в.о. голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"У вівторок і середу ми не повинні закривати засідання до розгляду всього порядку денного, щоб прийняти за ці два дні - вівторок і середу - всі закони", - повідомив Соболєв, враховуючи, що в четвер і п'ятницю Рада Європи буде розглядати питання про виключення зі свого складу Російської Федерації.

При цьому він повідомив, що нардепи вирішили наступного тижня проголосувати антикорупційні закони єдиним пакетом, який включає дві складові.

"Перша частина законів стосується цілого ряду ліцензій, дозволів, які завжди були однією зі складових корупційної діяльності чиновників... Друга частина законів стосується прав громадян, починаючи з амністії, якої не було 4 роки, закінчуючи можливістю громадян, а не тільки правоохоронних органів, використовувати фото і відео матеріали у боротьбі з корупцією", - пояснив Соболєв.

За його словами, до порядку денного буде внесено чотири проекти закону про регуляторної діяльності. Також необхідно ухвалити нову редакцію закону про держзакупівлі.

Соболєв також повідомив, що наступного тижня парламент повинен прийняти закон про статус біженців, про окуповану територію, а також про люстрацію суддівського корпусу та підвищення довіри до цієї гілки влади.