Венеціанська комісія 11-12 жовтня затвердить позицію щодо законопроекту про прокуратуру в Україні

Венеціанська комісія (ВК) 11-12 жовтня 2013 р. затвердить позицію щодо законопроекту про прокуратуру в Україні. Про це "Комерсант-Україна" повідомив секретар комісії Томас Маркерт.

"11-12 жовтня на сесії ВК ми затвердимо офіційну позицію комісії. Ми практично впевнені, що реформу вдасться завершити до листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі, - розповів Маркерт. - Щоб укластися в термін, Київ готовий розпочати доопрацювання тексту вже зараз, тому ми обговорили всі спірні питання".

Нагадаємо, в п'ятницю, 6 вересня 2013 р., група експертів Ради Європи (РЄ) на чолі з секретарем Венеціанської комісії Томасом Маркертом відвідала Україну для консультацій щодо закону про прокуратуру. В РЄ визнали, що президентський законопроект відповідає їх вимогам, а діалог ведеться лише про незначні зміни. Київ не погоджується з низкою претензій, посилаючись на конституційні обмеження.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся