У Венесуелі армія взяла під контроль поставки продовольства

НовиниЕкономіка    13.07.2016 - 04:27
Фото: нові заходи викликані "економічною війною", яку ведуть проти режиму його політичні супротивники і бізнесмени за підтримки США
Фото: нові заходи викликані "економічною війною", яку ведуть проти режиму його політичні супротивники і бізнесмени за підтримки США

Забезпеченням поставок продуктів займатиметься спеціальне управління на чолі з міністром оборони

Президент Венесуели Ніколас Мадуро своїм указом зобов'язав армію координувати виробництво і розподіл продуктів харчування. Про це повідомляє ВВС.

Зокрема, указом створено спеціальне управління на чолі з міністром оборони, яке займеться забезпеченням поставок продуктів. Воно буде займатися також з'ясуванням того, як проводиться закупівля та розподіл продуктів харчування, ліків і предметів споживання.

Згідно з документом, нові заходи викликані "економічною війною", яку, за словами Мадуро, ведуть проти режиму його політичні супротивники і бізнесмени за підтримки США.


Тим часом венесуельська опозиція заявила, що криза спричинена нездатністю уряду керувати економікою, і закликає до проведення референдуму з питання про відсторонення президента від влади.

Як пише видання, Венесуела переживає глибоку економічну кризу, і в країні спостерігається гострий дефіцит предметів першої необхідності.

Нагадаємо, тисячі жителів Венесуели прибули в Колумбію за їжею.

On Top