Великобританії загрожують штрафи за торгові переговори з іншими країнами до Brexit

НовиниЕкономіка    18.09.2016 - 14:16
Фото: Великобританія
Фото: Великобританія
Вишеградська четвірка допускає ветування угоди про Brexit Армія Великобританії не готова до можливого нападу РФ, - збройні сили

Так, Великобританія пригальмувала торговельні переговори з США

Великобританії загрожують багатомільйонні штрафи у випадку, якщо влада почне переговори про вільну торгівлю з іншими країнами до того, як країна вийде з Євросоюзу (ЄС). Про це повідомляє The Sunday Times з посиланням на внутрішній документ, підготовлений міністром зовнішньої торгівлі Сполученого Королівства Ліама Фокса.

"Європейська комісія висунула заперечення, що ми не можемо почати переговори, двосторонні або в рамках Всесвітньої торгової організації (СОТ)", - цитує видання документ. У ньому також міститься попередження, що відмова слідувати цим вимогам може призвести до подачі позову з боку держав-членів (ЄС).

Так, юридичні наслідки можуть бути такими, що Великобританії доведеться заплатити штраф.

За даними The Sunday Times, перспектива судового позову з боку ЄС вже призвела до того, що Великобританія пригальмувала торговельні переговори з США.

"Переговори з Канадою, Японією, Бразилією і з країнами Південно-Східної Азії також можуть бути відстрочені через погрози Брюсселя", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Великобританія має намір блокувати створення армії ЄС.

Читайте в розділі

Сукупний збиток ТОП-100 держпідприємств зменшився більш ніж в два рази

НБУ на 27 жовтня зміцнив курс гривні до долара до 25,58

Курс долара на міжбанку 26 жовтня знизився до 25,54

On Top