ru ua

СБ приєднається до розробки закону про захист інвестицій в український АПК

Кабмін і Світовий банк (СБ) візьмуть участь у розробці закону про захист іноземних інвестицій. Крім того, СБ продовжить свою роботу з підготовки земельної реформи в Україні. Ці теми обговорювалися під час зустрічі міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка та керівника аграрного сектора СБ Діни Умалі-Дейнінгер.

«Відносини України і СБ позитивно впливають на розвиток вітчизняного аграрного сектора. Тому розглянуті сьогодні питання допоможуть посилити динаміку його розвитку», - зазначив Присяжнюк.

Він запропонував СБ взяти участь у розробці закону про захист іноземних інвестицій. Також міністр запропонував посилити співпрацю у підготовці земельної реформи.

Представники СБ погодилися налагодити співпрацю в цих напрямках. Керівник аграрного сектора СБ Діна Умалі-Дейнінгер запропонувала приєднатися до проведення детального аналізу родючості та якості українських грунтів.

Також учасники зустрічі підтвердили, що велика увага буде приділятися співробітництву між Україною і СБ з відновлення зрошення на півдні України і розвитку зернової логістики.