ВАСУ відмовив депутатам БЮТБ у відкритті справи щодо незаконності прийняття у першому читанні законопроекту про мови

Поданий народними депутатами України Степаном Курпілем та Юрієм Одарченком позов проти Верховної ради України щодо незаконності прийняття у першому читанні законопроекту "Про засади державної мовної політики" визнано таким, що не підлягає розгляду в адміністративних судах України. Про це повідомляє прес-служба київської організації партії "Батьківщина".

Як зазначив один з позивачів, депутат Юрій Одарченко, позов, поданий до Вищого адмінсуду України, у якому доводиться, що за проект голосувало на 60 депутатів менше, ніж цього вимагає Конституція, що сам порядок розгляду проекту був серйозно порушений, а пропозиція комітету про прийняття за основу проекту закону сфальсифікована, відхилено.

У відкритті провадження було відмовлено і повторному позову, який подали депутати, зазначивши цього разу на правомірності розгляду Вищим адміністративним судом цього питання.

Нагадаємо, 11 червня народні депутати з фракції БЮТБ Юрій Одарченко та Степан Курпіль подали до Вищого адмінсуду України позов, в якому просили суд визнати недійсними результати голосування за законопроект "Про засади державної мовної політики" і заборонити профільному комітету Верховної Ради готувати його до розгляду у другому читанні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся