В.Ющенко доручив вжити необхідних заходів реагування щодо незадовільної екологічної ситуації у с. Печанівка Житомирської обл.

Президент України Віктор Ющенко доручив голові Житомирської ОДА Юрію Забілі у триденний строк вжити необхідних заходів реагування щодо незадовільної екологічної ситуації у с. Печанівка Житомирської обл. Про це повідомляє прес-служба глави держави. "У с. Печанівка Романівського району Житомирської обл. утворилася висока суспільна напруга, пов'язана з виробничою діяльністю ТОВ "Агротехнічна компанія". На думку мешканців села, діяльність підприємства, яка здійснюється з порушенням санітарних норм та правил, стала причиною незадовільної екологічної ситуації в населеному пункті. Прошу негайно розібратися у ситуації, вжити необхідних заходів реагування та повідомити про результати Секретаріат президента України у триденний строк", – йдеться у листі В.Ющенко на адресу Ю.Забіли.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся