В.Ульянченко: В.Ющенко наполягає на тому, що політсили повинні висловитися щодо змін до Конституції до початку президентської виборчої кампанії.

Президент України Віктор Ющенко наполягає на тому, що політсили повинні висловитися щодо змін до Конституції до початку президентської виборчої кампанії. Про це заявила глава Секретаріату президента України Віра Ульянченко в інтерв'ю для спеціального проекту Національної телекомпанії України та Національного радіо України "Обговорюємо Конституцію", повідомляє Головна служба інформаційної політики Секретаріату президента. В.Ульянченко нагадала, що про необхідність змін до Конституції Президент України говорить уже не один рік. І з цією метою ним була скликана Національна Конституційна рада, до якої увійшли представники основних політичних сил, експертного середовища та наукових установ з конституційного права. В.Ульянченко також повідомила, що узагальнення пропозицій, які надійдуть від людей, забезпечить Національний інститут стратегічних досліджень.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся