У ході реструктуризації GM скоротить близько 8 тис. співробітників і зосередиться на брендах Chevrolet, Cadillac, Buick і GMC.

У ході реструктуризації американський автоконцерн General Motors (GM) скоротить близько 8 тис. робочих (з 35,1 тис. до 27,2 тис.), йдеться в поширеному сьогодні повідомленні компанії. При цьому зарплати штатним співробітникам, що залишилися, будуть збережені на колишньому рівні, наголошується в прес-релізі компанії. Автоконцерн також повідомив, що має намір зосередитися на брендах Chevrolet, Cadillac, Buick і GMC. На думку керівництва компанії, менша кількість брендів дозволить GM краще проводити маркетингову політику. Реструктуризацію планується завершити до кінця літа, за планом на неї відведено від 60 до 90 днів. "Новий GM" після реструктуризації буде менше і мобільніше і зробить упор на велику економічність своїх автомобілів у витраті палива і на нові технології. Коментуючи свою заяву про банкрутство, компанія особливо підкреслила, що воно стосується тільки американських операцій і зовсім не відноситься до міжнародних підрозділів GM. Згідно з планом, 60,8% новій компанії належатиме американському Міністерству фінансів, 11,7% - уряду Канади і керівництву канадської провінції Онтаріо. 10% акцій залишаться у колишніх власників акціонерного капіталу компанії. Акції автогіганта дістануться державі не безкоштовно. Так, уряд США вкладе в автоконцерн, що розорився, близько 30 млрд дол. на додаток до вже витраченим на нього 19,4 млрд дол. бюджетних коштів. Канадська влада, у свою чергу, вкладе в GM 9,5 млрд дол.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся