В Хмельницькій обл. порушено справу проти керівництва ВАТ за фактом ухилення від сплати податків більше ніж на 7 млн грн.

Прокуратурою м. Кам'янця-Подільськкого порушено кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків на суму понад 7 млн грн службовими особами одного з ВАТ міста. Службові особи товариства з метою ухилення від сплати податків уклали контракт на переробку давальницької сировини з комерційним товариством Республіки Молдова, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. За інформацією центру із боротьби з економічними злочинами та корупцією в Республіці Молдова це товариство є фіктивним, ніякою діяльністю з моменту реєстрації не займалося і ніяких банківських та зовнішньоекономічних операцій не проводило. Кримінальна справа направлена для провадження досудового слідства до податкової міліції ДПА Хмельницької області.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся